Maravilhosa Casa Na Praia De Bombas
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Maravilhosa Casa Na Praia De Bombas Bombinhas μπορεί να φιλοξενήσει έως 9 άτομα και παρέχει πρόσβαση στην Παραλία Bombas, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 7 λεπτών με τα πόδια.
Η Παραλία Retiro dos Padres απέχει περίπου 3 χλμ. από την παραθεριστική κατοικία με 3 υπνοδωμάτια, ενώ η παραλία Lagoinha είναι σε απόσταση περίπου 3,1 χλμ.
Bombas Grill βρίσκεται σε απόσταση μόνο 500 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Porto dos Piratas4487 χλμ.
- Igreja Luz da Vida1592 χλμ.
- Ilha de Porto Belo3513 χλμ.
- Casa do Homem do Mar2284 χλμ.
- Centro Comercial Dolce Vita3763 χλμ.
- Δημαρχείο της Bombinhas1783 χλμ.
- Instituto Boimamao2776 χλμ.
- Museu Comunitário Engenho do Sertão2940 χλμ.
- Museu e Aquário Marinho de Bombinhas1827 χλμ.
- Ipjd3591 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ministro Victor Konder49 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Maravilhosa Casa Na Praia De Bombas έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Maravilhosa Casa Na Praia De Bombas μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Ministro Victor Konder από η Maravilhosa Casa Na Praia De Bombas;
Η Maravilhosa Casa Na Praia De Bombas απέχει 50 χλμ. από το ΔιεθΝές Ministro Victor Konder. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Maravilhosa Casa Na Praia De Bombas;
Μπορείτε να μένετε σε η Maravilhosa Casa Na Praia De Bombas με το κατοικίδιο ζώο σας.